Post new topic   Reply to topicShare
 

 Siužetas

View previous topic View next topic Go down 
Rollo Ivar FinehairRollo Ivar Finehair
Status quo : Prince of East Anglia
Faciem : Clive Standen
Nomine : Edita, Editukas, Editėlė, Vedžita. Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi.
Verba : 540
Aurum : 76
Veni : 2017-04-09
Siužetas Empty
I can't drown my demons, they know how to swim
I can't drown my demons, they know how to swim
Wed Jun 20, 2018 9:05 am
PostSiužetas Empty

The Last Kingom. God save Wessex. God save our souls.
MEDIO AEVO

Viduramžiai. Devinto amžiaus pabaiga. Wessex, Winchester rūmai. Karalius Egbertas užsidegęs Anglijos suvienijimo idėja. Tėra pora problemų jo kelyje - Danai ir vis dar besispardantys Mersijos ir Northumbrijos valdovai, tebevadinantys save karaliais.
Wessex vienintelė salos galimybė apsiginti nuo siautėjančių Danų. Tai žinodama Wessex karališkoji šeima pakvietė į Winchester rūmus Mersijos ir Northumbrijos valdovus, o taip pat ir nuo variagų puolimų kenčiančius sričių kunigaikščius, žadėdamas organizuoti bendrą ginybą. Tačiau, Egbertas vilkina derybas vis išvykdamas iš pilies "žvalgybos misijoms" ir tariamiems reidams. O svečius užiima karališkoji šeima. Pilyje nuolat vyksta iškilmės, rengiamos kelių dienų medžioklės ir nejučiom Anglijos elitas pamiršta apie savo valdas. Ir viskas tik dėl to, kad Mersija ir Northumbrija, o taip pat ir sritinės kunigaikštystės silpnėtų, o Wessex taptų vienintele Anglijos valdove. Tačiau liko gerai nepasvertas faktorius - danai. Jie greit suuodė galimybė užiimti ištuštėjusias valdas ir pasisavino daug saxų valdomos teritorijos. Ir dabar dar didesnis būrys didikų su visomis šeimomis atsikraustė į Winchester rūmus. Pilis tapo intrigų, aistros, kovos dėl galios ir išdavysčių išrštva, kur niekas nėra saugus, net pats karalius. Tačiau dabar, jam neliko kur trauktis. Visgi, iš Danų lengviau atimti žemes nei iš teisėtų savininkų, tad maskaradas tęsiasi.
Taigi, Wessex spaudžiama iš visų pusių liko paskutine saxų karalyste, kurios sostinė paskendusi lėbavimo liūne, o infomacija iš aplinkinių miestelių itin atidžiai filtruojama ir kiekvienas laiškas sekamas. Taip didikai baigia pragerti ir prapirkti savo valdas, o Wessex bando tartis su variagais.

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

I never tought that womans smile could do so much. I fought in battles, with axes and swords. But now, I pleadge my life to you. My axe is yours. So is my heart.
My axe belongs to you.

Back to top Go down
View user profile http://medioaevo.forumotion.com/t1-your-first-subject
 
Siužetas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Medio Aevo :: Bellum omnium contra omnes :: Salve gratissimum-
Post new topic   Reply to topicJump to: